Екологія

Понад 8,7 млн грн збитків екології: у Дніпрі судитимуть директора підприємства

0
Понад 8,7 млн грн збитків екології: у Дніпрі судитимуть директора підприємства

Ігнорування екологічних вимог коштувало дорого. Через незаконну роботу промислового підприємства у Дніпрі без обов’язкових дозволів на викиди шкідливих речовин держава зазнала масштабних збитків на суму понад 8,7 мільйона гривень.

Про це повідомила прокуратура. Офіційну інформацію оприлюднили на сайті Дніпропетровської обласної прокуратури.

Завод випускав металопродукцію. Йдеться про міське підприємство, яке спеціалізується на виробництві та постачанні якісних сталевих труб. Ще у 2021 році Державна екологічна інспекція виписала офіційний припис про зупинення діяльності через відсутність дозволів на викиди в атмосферу.

Порушення зафіксували правоохоронці.

“Попри підписання зазначеного припису, підозрюваний не забезпечив припинення роботи підприємства”, – зазначають у відомстві.

За даними слідства, забруднення атмосферного повітря тривало без дозвільних документів протягом 2021–2022 років.

Керівнику загрожує ув’язнення. Директору з виробництва вже оголосили підозру в службовій недбалості за частиною другою статті 367 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає до п’яти років тюрми з позбавленням права обіймати посади до трьох років та штрафом до 12 750 гривень.

Слідчі дії тривають. Наразі правоохоронці активно продовжують проведення цього обов’язкового досудового розслідування.

Сердечні привітання з днем народження мужчині

Попередня стаття

Замість фронту — на продаж: у Кривому Розі викрили схему з псевдогуманітарними елітними авто

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *