Російський ракетний напад на Кривий Ріг забрав ще одне життя. Кількість загиблих містян офіційно збільшилася.
Лікарі до останнього боролися за пораненого. Попри надзусилля медиків, у лікарні помер молодий чоловік. Йому було всього 23 роки. Пацієнт мав вкрай тяжке наскрізне поранення голови. Про це повідомили у пресслужбі виконкому Криворізької міськради.
Ворог атакував цивільну інфраструктуру міста 23 червня. Тоді окупанти застосували балістичну ракету «Іскандер-М». Вона була споряджена небезпечною касетною бойовою частиною. Раніше на місці та у лікарнях зафіксували смерть чотирьох людей. Жертвами стали двоє чоловіків 25 і 34 років, а також дві жінки – їм було 54 і 62 роки.
Внаслідок цього жорстокого ворожого обстрілу поранення різного ступеня тяжкості отримав 31 житель.










Коментарі